motoger

Relingi Porsche Boxster 987

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Relingi Porsche Boxster 987
Relingi Porsche Boxster 987

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
auto części zamienne
auto części warszawa
auto czesci zamienne
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
moto2
giełda części
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
auto części poznań
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
auto części
części używane opel
części używane amerykańskie
części używane poznań
auto szrot
giełda części śląsk
części moto2
giełda części słomczyn

Cena Relingi Porsche Boxster Cena

Sprzedawcy części samochodowych Porsche Boxster możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Relingi. Części samochodowe w kategorii Wyposażenie. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-20 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Relingi do Porsche Boxster 987 jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent ma na magazynie już tylko 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Relingi Porsche Boxster 987 1.9 2006 sedan. Tanio Relingi Porsche Boxster 987 1.9 2006 sedan. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.9 i wyprodukowano go w roku 2007. Buda tego pojazdu to sedan i jest to auto producenta Porsche. Ten model Boxster wyprodukowany został w wersjach 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów relingi . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Porsche Boxster wersja 987. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Porsche Boxster. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ktoś na facebooku pisał że Porsche Boxster to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Porsche Boxster. Kocham te samochody. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić relingi do Boxster. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu relingi. Zamontowałem relingi do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Gdzie szukać relingi najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Porsche Boxster. Kurde będę musiał znaleźć część relingi. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Porsche Boxster. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  relingi w Porsche Boxster. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić relingi do Porsche Boxster. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić relingi. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Było tam mega dużo relingi. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Relingi Porsche Boxster 987

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Relingi Porsche Boxster 987
Copyright © 2025. MOTOGER.pl